Дизайн інтер’єру, комфортабельність і затишок на кухні – основні критерії, яким кожна господиня приділяє максимальну увагу. Однак є ще один дуже важливий нюанс – повітряно-крапельна гігієна, про яку також не варто забувати, адже від чистоти повітря у квартирі безпосередньо залежить здоров’я всіх членів сім’ї.

Сучасні витяжки допоможуть вам позбутися від неприємного запаху, вологи під час приготування їжі на плиті або в духовці, а також перешкоджатимуть нашаруванню пилу на поверхні меблів. Асортимент досить різноманітний. Вони відрізняються за розміром, рівнем шуму, зовнішнім виглядом і місцем розташування.

Розглянемо основні види витяжок і способи їх розміщення на різних кухнях:

1. Вбудовані витяжки

Компактні, легко монтуються у навісні гарнітури, шафки з відкритим дном, що розташовуються над поверхнею плити. Підходять для гарнітурів невеликих за площею кухонь, а також для модульних меблів. Мають різну потужність, але навіть найменшої потужності буде цілком достатньо для очищення маленької кухні.

2. Телескопічні витяжки

Являють собою різновид вбудованих витяжок. Вони мають невеликий розмір і легко монтуються на стіну у відкритій нижній порожнині навісного кухонного гарнітура, за рахунок чого практично непомітні. Висувний телескопічний елемент дозволяє увібрати додатковий об’єм повітря.

3. Плоскі витяжки

Найпоширеніший вид витяжок, якому віддають перевагу більшість покупців. Вони характеризуються компактним розміром, простотою встановлення та доступною ціною. Завдяки різним рівням потужності, такі моделі можна розмістити в кухні будь-якого розміру. Їх також можна досить легко «вписати» в будь-яку навісну шафу кухонного гарнітура, створивши в ньому відповідні отвори для виведення гофри в загальний вентиляційний канал.

4. Острівні витяжки

Адаптований для домашнього використання тип, який зустрічається переважно в ресторанних кухнях. Планування сучасного простору на кухні в багатьох приватних будинках і квартирах також дозволяє встановити для господині плиту посередині кухні, а над нею – острівну витяжку. Завдяки такому дизайну кухня буде не тільки комфортабельною, але й оригінальною.

5. Купольні витяжки

Також є досить поширеними і найчастіше встановлюються на кухнях, господині яких люблять багато готувати. Форма у вигляді купола дозволяє захоплювати більший обсяг випарів, який, наприклад, не може захопити класична вертикальна витяжка.

6. Кутові витяжки

Призначені для кутових плит. Досить рідкісний різновид, але, тим не менше, користується попитом серед українських споживачів. Їх можна встановлювати як на великих, так і на маленьких за площею кухнях.

7. Вертикальні витяжки

Являють собою потужні фільтраційні пристрої на сенсорному управлінні. Відрізняються низьким рівнем шуму і повною автоматизацією роботи. Монтуються на стіну як окремий інтер’єрний елемент. З цієї причини дизайнери і покупці до її зовнішнього вигляду завжди висувають високі вимоги. Цей тип підходить для розміщення в кухнях середньої площі.

8. T-подібні витяжки

Один із найпоширеніших типів кухонних витяжок на сьогодні. Все просто – мінімум деталей, але, водночас, стильно. Зазвичай вкрай приваблива скляна панель фронтальної частини здатна стати окрасою будь-якої кухні.


В інтернет магазині Günter & Hauer ви зможете підібрати витяжку для кухні будь-якої площі. Замовляйте якісну техніку за розумною ціною.

Створювати затишок так легко разом із нами!